Zahvalnost organizatorima Teletona

U akciji RTSa „Teleton“ Udruženje „Biser“ je aktivno učestvovalo. Ono što nismo znali je da ćemo biti i korisnici sredstava prikupljenih u akciji. U nastavku pročitajte celo pismo predsednice Udruženja Slavke Popić redakciji RTSa i Narodnoj kancelariji Predsednika Republike.

RTS

Beograd

Akcija Teleton

Poštovani,

Akciju Teleton smo pratili i učestvovali u njoj.

Nismo znali da ćemo doživeti jedno veliko iznenađenje, da će ona biti namenjena i nama u Srboboranu, deci i odraslima sa teškoćama u razvoju u dnevnom boravku „Biser“.

Vest da su nam dodeljena sredstva preko Kancelarije Predsednika republike Srbije i da ćemo nabaviti računar sa opremom za decu sa cerebralnom paralizom i plastenik za radnu terapiju, izazvala je prvo nevericu, a posle veliku radost.

Mislili smo da se ovo može desiti samo nekom drugom,  tamo negde… A desila se nama.

Zato osećamo potrebu da kažemo jedno veliko Hvala.

Hvala  svima koji su nam pomogli i koji su shvatili da smo prisutni i da smo sugrađani.

Želja nam je da se zna da je naša zahvalnost iskrena i od srca, da reči nisu dovoljne.

Želimo da svi koji su učestvovali u ovoj akciji znaju, da je njihova volja da pomognu ispoštovana i da  su sredstva koja su prikupljana utrošena za ono za čega su namenja. Da je njima omogućen bolji i kvalitetniji život osoba sa invaliditetom i podrška njihovim porodicama u saznanju da nisu sami.

Hvala!

 

Udruženje za pomoć MNRO „Biser“ opštine Srboboran,

Predsednica
Slavka Popić