Biser

Naša deca su kao školjka, svako u sebi krije jedan biser. Da bi smo do njega došli, moramo tu školjku otvoriti.

PODELA NOVOGODIŠNJIH PAKETIĆA

Comments Off on PODELA NOVOGODIŠNJIH PAKETIĆA

Humanitarna organizacija “Prijatelji u nevolji” članovima Udruženja “Biser” donirala 50 Novogodišnjih Swisslion paketića
15726849_1692015291088603_5362765191800102229_n

Deda Mraz ni ove godine nije zaobišao “Biser”. Stigao je dobro opremljen, sa čak 150 paketića, i usrećio brojne mališane koji su nedeljama nestrpljivo čekali da vide da li će doći i odgovoriti na njihove želje.

“Pedeset paketića donirao je Swisslion, a druge su nam obezbedili učenici OŠ ‘Vuka Karadžić’, OŠ ‘Petar Drapšin’, kao i grupa studenata iz Novog Sada. Bilo je veoma svečano, deca su se veoma obradovala poseti Deda Mraza i duge se družila sa njim”, rekla je Zorica Paroški, psiholog u “Biseru”.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Comments are closed.