EKO KAMP 2016. «BUDI EKO FIN»

EKO KAMP 2016. «BUDI EKO FIN»

Udruženje za pomoć mentalno nedovoljno razvijenim osobama «Biser» organizuje 12. Eko – kamp pod nazivom «Budi eko fin». Eko – kamp će trajati pet dana, od 25.07.2016. do 29.07.2016. Kao i prethodnih godina Eko – kamp će biti u Šumici na Vašarištu u Srbobranu. Za sve učesnike, kamp je besplatan. Ovogodišnji Eko-kamp je podržan od strane Opštine Srbobran, a realizuje se u saradnji sa Udruženjem građana «Osmeh za starost» Opštine Srbobran, kao i od strane pojedinačnih građana i drugih donatora. Kamp je inkluzivnog karaktera, a učesnici kampa su osobe sa smetnjama u razvoju, deca romske nacionalnosti i deca iz hraniteljskih porodica, i sva deca iz opšte populacije koja su zainteresovana da učestvuju u kampu u prirodi. Očekuju se gosti i iz drugih udruženja za osobe sa smetnjama u razvoju. Posetiće nas članovi udruženja iz Kule, Feketića, Zreanjanina, Novog Sada, Vrbasa i drugi gosti. Tokom svih dana kampa predviđene su različite radionice i takmičenja, a za učesnike je obezbeđen doručak, ručak i užina. Prevoz učesnika do kampa i iz kampa je obezbeđen, a pored kombi vozila našeg Udruženja, učesnici će se i ove godine prevoziti kombi vozilom Predraga Peđe Miloščin, koji će na ovaj način donirati kamp kao i prethodnih godina. Peti dan Eko-kampa planirano je da nas poseti Društvo za borbu protiv šećerne bolesti «Plavi krug» Opštine Srbobran i da u prirodi uradi zdravstveni pregled svih učesnika koji taj dan budu u kampu.
Svi zainteresovani za učešće u Eko – kampu mogu da se prijave u prostorijama Udruženja «Biser», na adresi Hajduk Veljkova br.85, Srbobran ili da se prijave putem telefona 021/732577. Sve prijave za učesnike kampa možete dostaviti do15.Jula 2016. do 15:00h.