16.Eko Kamp

Danas je počeo 16. Eko kamp „Ponovo zajedno“.

Hvala našim dragim gostima iz Subotice na poseti. Nasi drugari nisu skidali osmeh sa lica,a iza nas je predivan dan propraćen raznim sadržajima-pravili smo hranilice za ptice i kačili ih po šumi,uživali u raznoraznim sportskim i poligonskim aktivnostima.
Sutra nas čeka još uzbudljiviji dan😊
#ekokamp #biser #inkluzija #ponovozajedno

Drugi dan Eko kampa… 😊

Danas smo se zabavili kroz nove takmičarske aktivnosti, učestvovali u pripremanju i izvođenju različitih eksperimenata. Posetili su nas naši drugari iz Zrenjanina i doprineli da ovaj dan bude u potpunosti ispunjen dobrim raspoloženjem. 😁

Pred kraj dana svi zajedno smo uživali uz pesmu i igru 😎 😍

Treci dan Eko kampa .

Uprkos današnjoj visokoj temperaturi dobro raspoloženje nije izostalo.

Pravili smo paukovu mrežu,predstavljali talente, takmičili se u poligonskim aktivnostima.😊
Hvala našim dragim gostima iz Bačke Topole i Feketića.
Danas su nas posetili prijatelji udruženja Plavi krug koji su tradicionalno vršili kontrolne preglede, hvala predsedniku na poseti kao i članovima gradskog veća.

Veliko hvala i našim dragim volonterima iz Crvenog krsta.

Četvrti dan Eko kampa je protekla u duhu reciklaže.

Posetili su nas saradnici Tehnološkog fakulteta sa departmana za reciklažu i ambalažu. Na zanimljiv način je približeno deci recikliranje, sve u cilju očuvanja prirode.

Tradicionalno su došli članovi Moto kluba „Kneževina“ i doneli nam pasulj. Možemo reći da nas nisu razočarali, bilo je jako lepo.
#reciklaža #departmanzateciklažiambalažu #motoklub #Kneževina

Peti i finalni dan kampa je protekao u najboljem raspolozenju.

Na samom početku imali smo priliku da se dovedemo u formu i vezbamo uz naše prijatelje iz Centar za pravilan razvoj dece sa smetnjama u razvoju “Feniks“ .
Nakon toga usledila je radionica pravljenja maski,a odmah potom i maskembal i proglašenje pobednika.

Osmehe sa lica nismo skidali! Fantastična zabava,edukacija i druženje😊
Još jednom veliko hvala svim prijateljima i sponzorima ove divne manifestacije, svima koji su nas kroz ovih pet dana posetili, kao i našim dragim volonterima bez kojih ne bi bilo ovako zabavno.
#udruzenjebiser #ekokamp #sport #maskembal #druzenje #inkluzija